CLIO SOCIETE - RENAULT - Pieluszyńska Sp. z o.o. - Koncesjoner RENAULT | DACIA - POZNAŃ | SUCHY LAS

CLIO SOCIETE


 

clio societe p4


To nic złego oceniać po wyglądzie

Design osobówki, funkcjonalność ciężarówki. Zaprojektowane na bazie Renault CLIO, CLIO SOCIÉTÉ przyciąga spojrzenia elegancką stylistyką i dynamiczną osobowością.

clio societe p5


Napęd przyszłości

Przygotuj się na nowe doznania. Korzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy technologicznej dzięki silnikom Energy, przyjaznym dla środowiska i kieszeni.

clio societe p6


Mobilne biuro

Dzięki multimedialnemu systemowi Media Nav Evolution z ekranem dotykowym 7”, Renault CLIO SOCIÉTÉ staje się sprawnym i wydajnym miejscem pracy.

clio societe p7


Stworzony dla Ciebie

Dla Twojego komfortu jazdy, w tym samochodzie zmieściliśmy wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak system wspomagania przy ruszaniu pod górę (HSA), czy system dynamicznej kontroli toru jazdy ESC. Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą. Do dyspozycji masz kartę Renault sterującą zamkiem centralnym zamiast kluczyka, światła do jazdy dziennej LED, 4 poduszki powietrzne, regulator-ogranicznik prędkości,systemy HSA i ESC, szyby i lusterka boczne regulowane elektrycznie, fotel kierowcy regulowany na wysokość i kierownicę z regulacją w dwóch płaszczyznach.

clio societe p8


Wszystko na swoim miejscu

Przestrzenne wnętrze oraz duży bagażnik o pojemności 911 dm3 i ładowności do ponad 520 kg sprawiają, że Renault CLIO SOCIÉTÉ to idealny partner dla Twojego biznesu.

clio societe p9


Bezpieczeństwo w najlepszym wydaniu

Ciesz się spokojną jazdą. Na Twoje bezpieczeństwo pracują dziesiątki ekspertów.Renault CLIO otrzymało najwyższą notę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa biernego Euro NCAP.